Blog

Zoznam mojich článkov publikovaných na Webnode. Dobrú chuť.
 

Jedlo dokáže byť zážitok. Opantať sa môžu nielen vaše chuťové poháriky, ale ak sa k výbornému jedlu pridá nádherné prostredie, ktoré je pastvou pre oči, cítite sa príjemne a vynikajúce pokrmy si vychutnáte o to viac. Skutočná gastronómia teda nie je len o tom, že sa jedlo rýchlo uvarí a rýchlo skonzumuje - je to aj o zážitkoch a spoznávaní......

Neraz sa sťažujeme, že máme príliš veľa kuchynských potrieb a naša kuchyňa je príliš malá, no ani nevidíme potenciál priestoru, ktorý v nej reálne je! Prinášam niekoľko praktických rád ako naplno zužitkovať kuchynský priestor, ktorý máme k dispozícii a ako vytvoriť dojem priestrannejšej kuchyne. Inšpirujte sa v nasledujúcich riadkoch.

Cez leto sa moja sestra s manželom rozhodli pre rekonštrukciu domu. Keďže sestrin manžel je pracovne veľmi vyťažený, počas prerábky som bola sestre nápomocná ja a čo-to sa priučila o rôznych stavebných materiáloch. Najzložitejšie bolo vybrať tú správnu krytinu na strechu.

Kúpeme sa BIO

15.09.2017

Tohtoročné horúčavy vytiahli ku vode snáď každého. Ja som však ako každé leto mala nešťastie na teplé dni a ochladiť som sa mohla jedine v ľadovej vani alebo studenej sprche. Ísť k moru tento rok nebolo možné, pretože všetky naše úspory sme investovali do domu a krásnej záhrady. Kvôli mojim problémom s kožou sme si na záhrade urobili bio bazén....

Každý z nás má len jeden pokus prežiť život naplno. Či už máme 70 rokov, alebo čerstvých 20, existuje riešenie, ktoré nás odbremení od strachu. Od strachu v prípade, ak sa stane niečo nečakané - životné poistenie. Ja som tak urobila. Od toho momentu viem, že moja rodina neostane v ťažkých chvíľach napospas osudu.

Máte krásnu novú kúpeľňu a rozmýšľate aké doplnky môžete do nej kúpiť? Máte pocit, že je vaša kúpeľňa prázdna alebo vám tam niečo chýba? Dáme vám niekoľko rád na doplnky dostupné na trhu, ktoré budete chcieť.

Výraz každého domu odráža strecha. Romantickú červenú škridlu pozná snáď každý básnik, aj môj vysnívaný dom má presne takú. Rozhodovať sa ale nebolo jednoduché. S výberom materiálov som manželovi aktívne pomáhala, predsa len, domu po starých rodičoch som chcela ponechať jeho krásnu dušu.

Inkontinencia patrí k ochoreniam, ktoré som spájala s vyšším vekom, prípadne ako dôsledok ťažkých úrazov. Názor som zmenila, keď môjmu manželovi diagnostikovali zhubný nádor prostaty. Vďaka bohu to prekonal, ale vznikli u neho problémy s udržiavaním moču. Neoceniteľnú pomoc sme našli v podobe diskrétnych, no účinných produktov na zvládanie úniku...